GMINA KRZEMIENIEWO
Osoby Jednostki Dokumenty Tematy Strona WWW Urzędu

Nowy Dowód Osobisty [kliknij tutaj]

Dowozy uczniów do szkół [kliknij tutaj]

Ceny i stawki opłat dla zbiorowego odprowadzania ścieków [kliknij tutaj]

Podatki - Opłaty - Deklaracje 2019 rok [kliknij tutaj]

Nowe Podatki – Opłaty – Deklaracje – lipiec 2019 rok [kliknij tutaj]

Nowe Podatki – Opłaty – Deklaracje – lipiec 2019 rok [kliknij tutaj]

Strona główna » Dokumenty » Protokoły komisji » Protokoł nr 28/2009 z posiedzenia KOMISJI ROLNICTWA i ROZWOJU GOSPODARCZEGO w dniu 29 maja 2009 r.

Protokoł nr 28/2009 z posiedzenia KOMISJI ROLNICTWA i ROZWOJU GOSPODARCZEGO w dniu 29 maja 2009 r.

Numer protokołu: 28
Rok: 2009

Protokoł nr 28/2009 z posiedzenia
KOMISJI ROLNICTWA i ROZWOJU GOSPODARCZEGO
w dniu 29 maja 2009 r.

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Realizacja zadań inwestycyjnych w roku 2009.
3. Wolne głosy i wnioski.

Ad.1. Otwarcia posiedzenia Komisji Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego w dniu 29 maja br. dokonała przewodnicząca komisji Pani Maria Kamyczek, która powitała z-ce Wójta Pana R.Patelkę oraz wszystkich członków komisji - lista obecności stanowi załącznik nr 1 tegoż protokołu.

Ad.2. Ponieważ tematem posiedzenia było omówienie wszystkich spraw inwestycyjnych realizowanych w roku 2009, członkowie komisji postanowili wyjechać w teren celem zobaczenia przebiegu prowadzonych prac bądź już wykonanych. Pierwszą z nich był remont drogi Zielonej w Krzemieniewie na odcinku Ośrodek Zdrowia – wysypisko, gdzie do przeprowadzenia prac wykorzystane zostanie kruszywo pochodzące z tego wysypiska. Jest to odcinek łączący w przyszłości przekształcone ostatnio tereny przemysłowe pochodzące z gruntów przeznaczonych pod wysypisko odpadów komunalnych z drogą krajową A5.
Następnie pojechano do Bojanic na budowę nowego chodnika prowadzonego przez Firmę WIT-BUD z Gostynia polegającą na rozwiązaniu trudności z dojściem do sklepu spożywczego Pani B.Gajewskiej. Jest to nieduży odcinek, jednak według opinii społecznej bardzo ważny i dość niebezpieczny po przebudowie drogi powiatowej łączącej gminę Krzemieniewo z gminą Krzywiń.
Ostatnim etapem wizji w terenie była budowa przez Zakład Usług Leśnych Pana H.Koszyczarka z Lubonii podestu nad Jeziorem Górznickim. Jest to urządzenie sceniczne pobudowane tuż przy wigwanie, które razem tworzą całość dla obsługi różnego rodzaju imprez organizowanych w plenerze.
Po zapoznaniu się z w/w inwestycjami, Komisja pozytywnie oceniła ich przebieg. Co do pozostałych inwestycji, które przedstawił Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego Pan R.Patelka komisja nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości w ich realizacji.

Ze względu na wyczerpanie tematu posiedzenie zostało zakończone.


Protokołowała: Przewodnicząca:

Krystyna Dziedzic Maria KamyczekInformacje powiązane:

- jednostki i podmioty:
- osoby:Typ dokumentu: Protokoły komisji
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Longina Szulc
Informację wprowadził: Tomasz Stachowiak
Opublikowany dnia: 2009-05-29
Wprowadzony do BIP dnia: 2009-08-04
Zmian: 0
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.Instrukcja Statystyki Wyszukiwarka Redakcja BIP Archiwum Strony usunięte