GMINA KRZEMIENIEWO
Osoby Jednostki Dokumenty Tematy Strona WWW Urzędu

Nowy Dowód Osobisty [kliknij tutaj]

Dowozy uczniów do szkół [kliknij tutaj]

Ceny i stawki opłat dla zbiorowego odprowadzania ścieków [kliknij tutaj]

Podatki - Opłaty - Deklaracje 2019 rok [kliknij tutaj]

Nowe Podatki – Opłaty – Deklaracje – lipiec 2019 rok [kliknij tutaj]

Nowe Podatki – Opłaty – Deklaracje – lipiec 2019 rok [kliknij tutaj]

Strona główna » Dokumenty » Protokoły komisji » PROTOKÓŁ NR 18/2008 z wspólnego posiedzenia Komisji Infrastruktury Społecznej oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego w dniu 23 czerwca 2008 r.

PROTOKÓŁ NR 18/2008 z wspólnego posiedzenia Komisji Infrastruktury Społecznej oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego w dniu 23 czerwca 2008 r.

Numer protokołu: 18
Rok: 2008

PROTOKÓŁ NR 18/2008
z wspólnego posiedzenia Komisji Infrastruktury Społecznej oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego w dniu 23 czerwca 2008 r.

W posiedzeniu brało udział 3 członków Komisji Infrastruktury Społecznej oraz 7 członków Komisji Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego.
Lista obecności stanowi załącznik nr 1 do niniejszego protokołu.


Porządek posiedzenia:
1. Otwarcie posiedzenia.
2. Sprawa świetlicy wiejskiej w Krzemieniewie.
3. Wolne głosy i wnioski.


Ad.1. Wprowadzenie do tematyki dzisiejszego posiedzenia dokonała Przewodnicząca Komisji przedstawiając porządek posiedzenia.

Ad. 2. Przewodnicząca Komisji Infrastruktury Społecznej jako organizator posiedzenia powitała dyrektor GCK – Panią Anna Weber oraz członków obu Komisji i przedstawiła temat jaki ma być przedmiotem pracy. Posiedzenie to było kontynuacją podjętej dyskusji w marcu br. a dotyczyło utworzenia na terenie Krzemieniewa ogólnodostępnej świetlicy wiejskiej z przeznaczeniem na gry i zabawy dla młodzieży. Istniejąca od kilku lat świetlica w GCK, wg oceny Pani dyrektor nie może spełniać oczekiwań mieszkańców, ponieważ odbywają się tam zajęcia kulturalne zorganizowane, zaś sale wolne są jedynie w godzinach przedpołudniowych.
W związku z powyższym przedstawiono dwie propozycje innych pomieszczeń aktualnie nie wykorzystywanych a nadających się do adaptacji:
- pomieszczenia piwnic pod GCK
- pomieszczenia nad remizą straży pożarnej.
Po wyjechaniu w teren i obejrzeniu obu pomieszczeń, członkowie komisji ustalili, że do adaptacji nadje się sala nad remizą. Wszyscy obecni członkowie komisji przegłosowali, że należy w budżecie gminy na rok 2009 zarezerwować środki pozwalające wykończyć pomieszczenia nad remizą strażacką.

Ad.3. W wolnych głosach i wnioskach udział wzięli:
Pan A. Hofman, który poruszył sprawy dotyczące tegorocznej suszy. Środki masowego przekazu podały, że Wojewoda Wielkopolski ogłosił klęskę suszy w związku z czym należało by przystąpić do spisywania protokołów.


Ze względu na wyczerpanie tematu, spotkanie komisji zostało zakończone.


Protokołowała: Przewodnicząca:

Krystyna Dziedzic Maria Kamyczek
Informacje powiązane:

- jednostki i podmioty:
- osoby:Typ dokumentu: Protokoły komisji
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Longina Szulc
Informację wprowadził: Tomasz Stachowiak
Opublikowany dnia: 2008-06-23
Wprowadzony do BIP dnia: 2008-07-31
Zmian: 0
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.Instrukcja Statystyki Wyszukiwarka Redakcja BIP Archiwum Strony usunięte